FAQ. Najczęściej
zadawane pytania

 

Ile kosztuje projekt?

Wycena projektu jest zawsze przygotowywana indywidualnie. Najpierw musisz podać nam kilka informacji: lokalizacja inwestycji, metraż , krótki opis oczekiwań, rzut lokalu lub link do strony dewelopera. Całość wyślij mailem na adres: info@kosakowski.pl Odpowiemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Prosimy także o zostawienie do siebie kontaktu.

 
Ile trwa przygotowanie projektu?

Czas przygotowania projektu jest sciśle związany z metrażem projektowanej powierzchni i charakterem wnętrza. Dla średniej wielkości mieszkania 50 mkw. kompleksowy projekt wnętrz jesteśmy w stanie wykonać w 8-10 tygodni.

 
Czy współpracujecie z wykonawcami?

Stale współpracujemy z szeregiem wykonawców wykończeniowych i branżowych, którzy przeprowadzą remont zgodnie z przygotowanym przez nas projektem. Przy tym, w ramach nadzorów autorskich, jesteśmy regularnie na budowie w czasie całego procesu realizacji inwestycji.

 
Czy odbieracie mieszkania od dewelopera?

Posiadamy kontakty do Inspektorów Nadzoru Budowlanego i to specjalistom budowlanym powierzymy odbiór techniczny Państwa lokalu.

 
Czy możemy zamówić projekt zmian lokatorskich?

Tak. Jeżeli jesteście Państwo na etapie zakupu nieruchomości, a inwestycja jest trakcie budowy, wówczas będziemy mieli możliwość wykonania dokumentacji zmian lokatorskich. Opracowanie to spersonalizowany układ funkcjonalny lokalu wraz z instalacjami i składa się z pięciu projektów branżowych. W ramach usługi pomagamy w załatwianiu formalności i przy uzyskaniu pozytywnej opinii, pod względem warunków technicznych.

 
Czy projektujecie wnętrza "pod klucz"?

Tak. Inwestycja pod klucz to kompleksowy projekt plus całościowe prowadzenie realizacji w imieniu klienta. W ramach usługi składamy zamówienia materiałów i wyposażenia, zapewniając serwis i logistykę na miejsce inwestycji. Ponadto dokonujemy wyboru wszystkich ekip wykonawczych, stale koordynujemy i sprawdzamy poprawność wykonywanych prac. W określonym momencie przekazujemy lokal urządzony, wysprzątany, gotowy do użytkowania.

 
Gdzie realizujecie projekty?

Główny obszar naszej działalności to Warszawa, ale jesteśmy w stanie przygotować projekt dla każdej lokalizacji w Polsce. Dla UE oferujemy usługę online, polegającą na wymianie materiałów przez dedykowane konto Dropbox i Dropbox Notes, na którym wspólnie tworzymy omawiane treści. Przy realizacji inwestycji zlokalizowanej w dużej odległości od Warszawy uwzględniamy dodatkowe koszty logistyczne.

 
Jak nazywa się model lampy/krzesła z ostatniego projektu?

Odpowiedzi na pytania dotyczące wykorzystanego wyposażenia i materiałów w projektach, udzielamy wyłącznie naszym klientom.